Jsem Petra, daňová poradkyně, váš parťák v podnikání

Svou práci miluji. Pomáhám rozvíjet firmy do obrovských rozměrů. Být součástí toho růstu mi dává chuť být ještě lepší.

Kontaktujte mě

Daňové poradenství je podle mě sexy obor.

Účetnictví a daním se věnuji od střední školy. Je to obor, ve kterém jsem se našla. Vyhovuje mi především systematičnost, jistota přesných a dopředu známých pravidel a také nutná odbornost, jejíž rozšiřování je pro mě milou povinností.

Práce s čísly a paragrafy je pro mě zábavou. Zkoumám, jak s „problémem“ naložit co nejefektivněji tak, aby můj klient ušetřil peníze i čas. Hledání různých řešení, kombinací přístupů a jejich variant je to, co mě nejvíc baví a to, co je podle mě na tomhle oboru prostě sexy.

Ráda bych spravovala takové klienty, kteří význam vedení účetnictví a daňového poradenství chápou a naplno využívají. Takové, kteří hledají nejen efektivitu, ale i systém a nepřistupují k této problematice jako k nutnému zlu. Taková spolupráce by degradovala nejenom mé vzdělávání, ale i pracovní sebehodnotu a nedělala bych ji ráda.

Neodmítám agendu, kterou jsem doposud nedělala nebo se s ní setkala pouze v teoretické rovině . Beru to jako výzvu a možnost se dál vzdělat. Má práce je pak pestřejší a pro mě i zábavnější. Svůj obor mám opravdu ráda a věřím, že to klient ve spolupráci se mnou pozná.

V rámci Komory daňových poradců jsem přihlášená ke kontinuálnímu vzdělávání. To znamená, že v rámci každého roku si dál rozšiřuji svou odbornost.

Ve volném čase mě najdete na skalách nebo na nebi. Miluju přírodu, zejména hory a sport, konkrétně lezení a paragliding. O sobě bych řekla, že jsem lidská a milá. Základem je pro mě slušnost a profesionální vystupování. Jsem zodpovědná, odvádím práci, za kterou se můžu postavit a je na mě spolehnutí. Ráda jednám na rovinu a mám ráda poctivost a férovost. Důvěra je pro mě základním kamenem budování vztahů.

Můj příběh
 • 2023: Daňový poradce č. 5936

  ​Komora daňových poradců ČR

  ​Certifikace daňového poradce .Daňové poradenství v oblasti všech daní.

 • 2009: Ing. Ekonomika a management

  Západočeská univerzita v Plzni

  Finanční účetnictví, účetnictví dle IAS/IFRS, podniková ekonomika, management, ​​controlling, obchodní právo

 • 2007: Bc. Ekonomika a management

  ​Západočeská univerzita v Plzni

  Finanční a manažerské účetnictví, podniková ekonomika, marketing, základy práva.

A co si o mně a mé práci myslí ostatní?

 • Hana Vršková

  ředitelka společnosti Toki design

  Peťa je skvělou volbou, je pečlivá, spolehlivá, ochotná a vždy na ní byl spoleh. Rozhodně nebudete litovat, když s ní navážete spolupráci. Kvalitou si můžete být naprosto jistí.

 • Martin Pelikán

  ředitel společnosti Stavební práce Pelikán s.r.o.

  Firma Stavební práce Pelikán s.r.o. dlouhodobě spolupracuje s účetní firmou Petry Holanové. Nabízí profesionální a flexibilní přístup, který je v dnešním podnikání nutný. Mohu jen doporučit!

 • Viktor Priessnitz

  OSVČ - pojišťovací makléř

  S daňovým poradenstvím paní Petry Holanové jsem velmi spokojen. Vždy ochotně a přesně zodpověděla všechny naše dotazy, protože se na ni obracíme celá rodina. Mně zpracovává a řeší účetnictví včetně veškeré administrativy a vím, že je v pořádku. Doporučuji oslovit, jistě i Vám pomůže.

 • Ing. Antonín Slezáček

  ředitel společnosti cntx s.r.o.

  Navažte s Petrou spolupráci! Bude to spolupráce dlouhodobá, plná radosti a spokojenosti. Poděkovat mi můžete později. Nehledáte-li běžného daňového poradce / účetní, ale partnera pro byznys, Petra je ta nejlepší volba! Partnerem pro byznys myslím to, že na Peťu je absolutní spolehnutí, má pevný morální statut, je diskrétní, dokáže opustit paradigma účetní a daňového poradce a chápat potřeby podnikatele a dle toho doporučit vhodný směr. Spolupracuji s ní již řadu let k naprosté spokojenosti.

 • Jan Kmoníček

  OSVČ - voda, plyn, topení

  S paní Ing. Petrou Holanovou je skvělá spolupráce , již několik let mi zajišťuje účetnictví a jakýkoliv problém mi vždy bez problémů a ochotně vyřeší. Vřele ji doporučuji.

 • Jiří Jiruška

  OSVČ - servis plynových spotřebičů

  Spolupráce s Ing. Holanovou je na jedničku. S daněmi a účetnictvím proto nemám žádné starosti. Mohu se na ni ve všem spolehnout.